slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На будівництві нового мостового переходу через річку Дніпро у м. Запоріжжі завершується облаштування обхідної залізничної інфраструктури 09/03/2021

Роботи з облаштування обхідної залізничної інфраструктури, якою буде здійснюватися рух поїздів під час зведення двох залізничних шляхопроводів на перегоні Запорізька Січ – станція ім. Анатолія Алімова, що передбачено проєктом будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжі, знаходяться на фінальній стадії.

Упродовж двох «вікон» загальною тривалістю 16 діб структурні підрозділи АТ «Укрзалізниця» виконали збирання та укладання 900 м рейко-шпальної решітки на земляне полотно тимчасового обходу, яким рухатимуться поїзди на час будівництва залізничних шляхопроводів на 172-му кілометрі перегону Запорізька Січ – станція ім. Анатолія Алімова. Було також змонтовано 24 залізобетонні опори контактної мережі, 4 жорстких поперечин та 840 м контактного дроту.

Усі деталі верхньої будови колії та контактної мережі надано підрядником робіт за проєктом будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжі – Представництвом "Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет Ве Санаї Анонім Ширкеті" (Турецька Республіка).

Від АТ «Укрзалізниця» в облаштуванні обхідної залізничної інфраструктури були задіяні персонал і техніка Придніпровської дирекції філії «Центр з будівництва та ремонту колії» та філії «Енергоремтранс».

До початку будівництва двох залізничних шляхопроводів належить змонтувати ще 6 страхувальних рейкових пакетів. Ці роботи будуть виконані силами філії «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд» АТ «Укрзалізниця».

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.