slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Особиста необережність громадян залишається головною причиною невиробничого травматизму на залізниці 12/03/2021

У січні-лютому 2021 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 11 випадків невиробничого травматизму, з яких 5 – зі смертельними наслідками. Основна причина цих нещасть – особиста необережність громадян.

У порівнянні з таким же періодом 2020 року кількість травмувань на залізниці сторонніх осіб збільшилася на 2 випадки, як і число травмованих. На жаль, серед постраждалих цього року є одна дитина.

За інформацією регіонального відділу контролю за умовами праці та промисловою безпекою, основною причиною нещасть на коліях є порушення громадянами правил безпеки на залізничному транспорті, зокрема, перехід через колії у невстановлених місцях, ходіння по коліях чи в небезпечній близькості до них, спроби перетнути колії перед поїздом, що наближається.

Для запобігання випадкам травмування сторонніх осіб на об’єктах залізничної інфраструктури за два місяці 2021 року в регіональній філії витратили майже 190 тис. грн. Ці кошти були спрямовані переважно на придбання посипного матеріалу для перонів, пасажирських платформ та пішохідних переходів, в тому числі мостових; належне освітлення територій станцій, платформ та пішохідних маршрутів, а також на відновлення попереджувальних плакатів на залізничних мостах.

Придніпровські залізничники закликають громадян до обережності під час перетину колій, на залізничних об’єктах та в рухомому складі. Пам’ятайте: надійний засіб уберегтися від біди – це неухильне дотримання правил безпеки!