slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2021 року кількість несанкціонованих втручань у роботу Придніпровської залізниці зменшилася в 2,6 раза 23/03/2021

У січні-лютому 2021 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 8 випадків несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу залізниці проти 21 – за такий же період 2020 року.

Унаслідок протизаконних дій зловмисників за два місяці цього року було затримано 12 поїздів загалом на 10 год.19 хв. (торік – 69 поїздів майже на 54 год.), збитки залізниці склали 38 тис. грн (у січні-лютому 2020 року – 1 млн 114 тис. грн).

Серед несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту – повідомлення про встановлення вибухових пристроїв, накладання на колію сторонніх предметів, перекриття руху поїздів, розобладнання елементів рухомого складу, інфраструктури та вантажів, що спричинило тривалі затримки в русі поїздів.

До правоохоронних органів за цей час передали 5 матеріалів, за якими порушено 2 карні справи.

Придніпровська залізниця нагадує громадянам, що незаконне втручання в роботу залізничного транспорту може призвести до аварійних ситуацій, а посягання на вантажі та майно карається згідно з чинним законодавством України.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.