slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За два місяці енергетики Придніпровської залізниці виконали значні обсяги робіт з реконструкції та ремонту контактної мережі 25/03/2021

У січні-лютому 2021 року фахівці господарства електропостачання регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» виконали значний комплекс робіт для забезпечення надійної роботи пристроїв електропостачання та безпеки руху поїздів.

Зокрема, було виконано ревізію й регулювання більш як 112 км контактної підвіски, заміну 29 дефектних опор контактної мережі і 16 зношених жорстких поперечок, переведено навантаження на 35 нових опор контактної мережі.

Тривала спільна з фахівцями філії «Енергоремотранс» робота з реконструкції контактної мережі на ділянці активного руху швидкісних пасажирських поїздів Сухачівка – Діївка – Горяїнове, де було встановлено 24 опори контактної мережі та 16 жорстких поперечок.

Придніпровські енергетики також перевлаштували 1,5 км контактної мережі, встановили 22 опори контактної мережі, 4 анкери, 5 жорстких поперечок і змонтували два ізолюючі спряження на місці облаштування обхідної залізничної розв’язки, якою буде здійснюватися рух поїздів на час будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжя.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.