slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Спільними зусиллями залізничників та правоохоронців удалося припинити небезпечні витівки футбольних хуліганів 06/04/2021

Третього квітня цього року поведінка численної групи футбольних вболівальників в приміському поїзді № 6472, що слідував маршрутом Кривий Ріг – Нікополь, створила реальну загрозу безпеці пасажирів та залізничного персоналу. Хулігани грубіянили та бешкетували, вживали спиртне і палили у салоні фаєри.

Локомотивна бригада доповіла про ситуацію керівництву депо, яке прийняло рішення викликати на станцію Нікополь правоохоронців.

Враховуючи обставини, на станцію оперативно прибула зведена група поліції. Найбільш агресивних хуліганів було затримано. Решту групи правоохоронці супроводили до місця проведення футбольного матчу, а потім назад – до приміського поїзда на Кривий Ріг. Зворотний шлях пройшов без пригод.

Завдяки налагодженій взаємодії залізничників з місцевими органами Національної поліції, вдалося гарантувати безпеку пасажирів та вберегти залізничне майно від пошкодження.