slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні колеги! 14/12/2011

14 грудня 1991 року — особлива дата. Цей день назавжди залишився у літопису молодої незалежної держави України як початок нового відліку історії залізничного транспорту, тому що 20 років тому була створена Укрзалізниця. Вона об єднала в єдину виробничу родину не лише шість сталевих магістралей країни, але й усі підприємства залізничного транспорту, узявши на себе відповідальну місію - забезпечення потреб економіки держави у перевезеннях.

З теплотою і вдячністю ми сьогодні згадуємо професіоналів-залізничників, які стояли біля витоків створення Укрзалізниці, тих, хто щорічно трудився заради розвитку і підвищення авторитету національної залізничної мережі.

Ми пишаємося звершеннями, яких досягли за 20 років напруженого трудового життя залізниць України. Це і широкомасштабна електрифікація нових напрямків, і автоматизація виробничих процесів, і відновлення рухомого складу, і багато інших досягнень. Але найголовніше надбання галузі — це люди, висококваліфіковані фахівці, які своєю щоденню працею творять історію перемог.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і побажання здоров я, натхнення, нових трудових досягнень, миру і благополуччя у родинах.

З повагою генеральний директор Укрзалізниці                             В.В. Козак