slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Причиною травмування сторонніх осіб на залізниці незмінно залишається особиста необережність постраждалих 15/04/2021

Такого висновку вчергове дійшли в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» після аналізу випадків невиробничого травматизму за перший квартал 2021 року. Уникнути нещасть можна було, якби постраждалі неухильно дотримувались правил безпеки.

У січні-березні цього року на залізничних об’єктах регіональної філії через власну необережність постраждали 16 сторонніх осіб, 7 з них отримали смертельні травми. У порівнянні з таким же періодом 2020 року випадків травмувань побільшало на один, а от травмувань зі смертельними наслідками стало на один менше – 15 та 8 відповідно.

Майже 63% нещасть зі сторонніми на залізниці трапилася на перегонах, решта – на станціях. Жінки були більш обережними, ніж чоловіки: у загальній кількості травмованих представниці слабкої статі становлять 37%.

Причинами травмувань переважно були спроби перетнути колії у невстановлених місцях або перед поїздом, який стрімко наближався, а також перебування небезпечно близько до колій чи ходіння коліями.

Співчуваючи постраждалим та їхнім близьким, придніпровські залізничники разом із тим наголошують, що неухильне дотримання нескладних правил безпеки на залізничному транспорті дозволило б уникнути цих нещасть.

Зі свого боку, в регіональній філії не припиняють профілактичну роботу, покликану сформувати в населення, насамперед у дітей та молоді, культуру безпечної поведінки.

Для запобігання невиробничому травматизму залізничники вживають також організаційно-технічні заходи.

Зокрема, на 155 залізничних станціях та 12 вокзалах магістралі пасажирів оповіщують про маневрові роботи, прибуття-відправлення поїздів, регулярно нагадують правила безпечної поведінки.

У першому кварталі 2021 року на огорожах залізничних мостів, трансформаторних підстанцій, опорах ліній електропередачі було оновлено майже 750 попереджувальних плакатів з правилами електробезпеки.

Відремонтовано майже 2,7 км повітряних ЛЕП, низку настилів та під’їздів до залізничних переїздів, дефектні східці на окремих пішохідних мостах та один тунель.

Залізничники також проінспектували низку станцій, пасажирських платформ, маршрутів проходу громадян, щоб забезпечити належний рівень їх освітлення.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.