slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Укрзалізниця спростовує інформацію про горіння пасажирських вагонів на станції П’ятихатки 15/04/2021

Поширювана окремими ЗМІ інформація про горіння пасажирських вагонів на станції П’ятихатки регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» є неправдивою.

15 квітня на дальніх коліях цієї станції проводилися планові навчання щодо гасіння пожежі в рухомому складі за участю пожежного поїзда Придніпровської залізниці. Вагон, на якому тренувалися залізничні вогнеборці, обліковувався як списаний та підлягав утилізації. Після закінчення навчань, його порізали на брухт, як і планували.

Про проведення зазначених заходів було поінформовано причетні оперативні служби регіону та структурні підрозділи залізниці. На вогневі роботи з утилізації списаного вагона оформлені всі необхідні допуски.

Просимо журналістів, які порушують будь-які питання діяльності залізничного транспорту, попередньо звертатися за офіційним коментарем до пресслужби АТ «Укрзалізниця».

Водночас звертаємося до пасажирів з проханням дотримуватися вимог пожежної безпеки в пасажирських поїздах далекого та приміського сполучення, щоб убезпечити себе від біди.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.