slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Збитки від несанкціонованих втручань у роботу Придніпровської залізниці за три місяці перевищили 43,5 тис. гривень 21/04/2021

У першому кварталі 2021 року було зафіксовано 12 випадків незаконного втручання сторонніх осіб у роботу регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Переважно це були протиправні дії щодо залізничної інфраструктури та рухомого складу – розобладнання й крадіжки (67%).

Окрім того, обліковуються випадки розкрадання вантажу з вагонів, перекриття залізничного руху сторонніми особами і накладання на колію предметів, що спричинило затримку поїздів.

Зокрема, у січні-березні в межах регіональної філії було затримано 35 потягів загалом на 37 год. 51 хв. Збитки від несанкціонованих утручань у роботу залізниці перевищили 43,5 тис. грн.

Для порівняння: за такий же період 2020 року трапилося 30 випадків незаконного втручання сторонніх осіб в роботу залізниці, в результаті яких було затримано 101 поїзд сумарно на 72 год. 32 хв. Завдані збитки склали майже 1,3 млн грн.

Придніпровські залізничники нагадують, що несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту створюють пряму загрозу безпеці руху, пасажирів та персоналу, а також тягнуть за собою кримінальну й адміністративну відповідальність винних.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.