slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За три місяці придніпровські залізничники заощадили енергоресурсів на суму 17,3 млн грн 22/04/2021

Завдяки енергоощадним заходам, у першому кварталі 2021 року році в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» отримали економію паливно-енергетичних на загальну суму 17,3 млн. грн.

Зокрема, за цей період було зекономлено понад 610 т дизельного пального, 1 млн кВтг електроенергії, 6,6 тис. м³ природного газу, 9 Гкал теплової енергії, що становить майже 33% річного плану.

Економію дизельного пального на залізниці досягли переважно за рахунок використання локомотивними депо Мелітополя, Полог та Синельникового тепловозів ТЕ33АС «Тризуб» замість 2ТЕ116. Було також відмінено низку тривалих енергомістких обмежень швидкості руху поїздів на ділянках Запоріжжя-2 – Передатна та Комиш-Зоря – Магедове і збільшено до минулого року середню вагу вантажного поїзда.

Основними заходами, які дозволили заощадити електроенергію у тязі поїздів, була відміна ряду тривалих енергоємних обмежень швидкості руху поїздів на ділянках Саксагань – Рокувата, Зав’ялівка – Кам’яне Поле, Мирова – Канцерівка та Нікопольбуд – Нікополь; збільшення середньої ваги вантажного поїзда до рівня минулого року; виключення з роботи по одному тяговому агрегату або тяговому трансформатору, якщо це дозволяла поїзна ситуація.

У стаціонарній енергетиці економити електроенергію допомагали світлодіодні та енергоощадні лампи, системи автоматичного керування зовнішнім освітленням і прилади обліку електричної енергії, запроваджені в структурних підрозділах регіональної філії.

Природний газ на залізниці заощадили за рахунок еколого-теплотехнічного налагодження низки котлоагрегатів, а також утеплення фасадів окремих виробничих та санітарно-побутових приміщень.

Економії теплової енергії досягнуто завдяки заміні старих дерев’яних вікон на сучасні енергоощадні, а також модернізації в’їзних воріт у виробничих підрозділах локомотивного та вагонного господарства.

На енергоощадні заходи в першому кварталі 2021 року регіональна філія витратила майже 108 тис. грн.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.