slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Запрошуємо пасажирів до кімнат відпочинку 15/12/2011

Усі вокзали Кримської дирекції залізничних перевезень у містах Сімферополь, Севастополь та Джанкой створили комфортні та зручні умови для перебування своїх пасажирів у привокзальних кімнатах відпочинку.

Так, до послуг транзитних пасажирів та гостей Сімферополя три корпуси кімнат відпочинку для дорослих та дітей на будь-який смак та гаманець. Десятикімнатний корпус пропонує двокімнатний, двомісний та одномісний номери підвищеного комфорту, чотири звичайні двомісні номери та три номери на 3-х осіб в кожному. Семикімнатний корпус складається з двох одномісних та двомісних номерів, однокімнатного номера з двоспальним ліжком та двокімнатного номера «люкс». Ще один корпус розрахований на вісім кімнат, серед яких два чотиримісні номери, по три – двомісних та тримісних. Крім того, у приміщенні вокзалу є кімната відпочинку для інвалідів на візках (на два ліжка).

Вартість номерів доволі демократична. Так, проживання у 2-кімнатному «люксі» обійдеться пасажиру в 400 грн. за добу, у двокімнатному номері підвищеного комфорту – 350 грн., однокімнатний номер підвищеного комфорту – 300 грн., одномісний підвищеного комфорту – 200 грн., ліжко у двомісному номері підвищеного комфорту коштуватиме 150 грн. за добу.

Ліжко в звичайному двомісному номері коштуватиме 90 грн. за добу, у тримісному без телевізора - 65 грн., з телевізором – 70 грн., у чотиримісному – 60 грн. за добу. Добове перебування у кімнаті матері та дитини дорослому пасажиру обійдеться в 55 грн. за ліжко, за дитину (немовля) слід заплатити 15 грн. Проживання у кімнатах відпочинку осіб з обмеженими фізичними можливостями коштує 90 грн. за добу.

Гостинно відчиняє двері своїм пасажирам і вокзал міста героя Севастополь. До послуг відвідувачів тут одномісний «люкс», два двомісні «люкси», одномісний та двомісний «напівлюкси», три двомісні номери, по одному номеру на трьох, чотирьох, п’ятьох та шістьох осіб.

Проживання у сімейному 2-місному номері за добу обійдеться у 250 грн., ліжко в одномісному «люксі» – 120 грн. за добу, у двомісному номері – 100 грн. за добу, у 3-4-місних - 75 грн. за добу, в багатомісному - 60 грн. за добу, ліжко в кімнатах відпочинку підвищеного комфорту коштуватиме 200 грн. за добу.

Не менш значимий за пасажиропотоком і вокзал Джанкой. Тут пасажири можуть перепочити в одномісному номері «люкс» (150 грн. за добу), двомісному «люксі» (ліжко 100 грн. за добу), 2-місному номері (ліжко 80 грн. за добу), 3-місному (ліжко 70 грн. за добу) та 4-місному (ліжко 60 грн.за добу). Номери та місця можна винайняти й на 12 годин, що відповідно знизить їх вартість.

Усі кімнати відпочинку на вокзалах Кримської дирекції нададуть своїм відвідувачам різноманітні побутові зручності - від душу до праски та замовлення їжі у номер.

Запрошуємо пасажирів скористатися вокзальним сервісом Кримської дирекції залізничних перевезень.