slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці провели весняний комісійний огляд залізничних переїздів 29/04/2021

Для підвищення безпеки руху в квітні 2021 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було комісійно оглянуто 387 залізничних переїздів, у тому числі 210 – з автобусним рухом.

Спільно з колійниками регіональної філії у весняному комісійному огляді залізничних переїздів узяли участь фахівці господарства електропостачання, сигналізації та зв’язку, ревізори апарату з безпеки руху поїздів та автотранспорту, а також представники місцевих комунальних служб, Національної поліції, Укртрансбезпеки та Укртрансінспекції.

Перевіряльники звертали увагу на стан настилів, проїжджої частини, підходів (під’їздів) до залізничних переїздів, огородження, приміщень для чергового персоналу (де такий є); справність пристроїв автоматики і шлагбаумного обладнання; якість переїзного освітлення, наявність розмітки, дорожніх знаків тощо.

Пильна увага приділялася залізничним переїздам з автобусним рухом, яких у межах регіональної філії налічується 210. До речі, ці залізничні переїзди оглядаються комісіями не лише навесні, але й восени.

Виявлені під час комісійного огляду недоліки наразі усуваються відповідальними організаціями: залізницею, Укравтодором, місцевими держадміністраціями.

Нагадаємо, що в 2020 році Придніпровська залізниця капітально відремонтувала 5 залізничних переїздів на перегонах Магедове – роз’їзд 327-й км, Мала Білозірка – блокпост 39-й км і Висунь – Тимкове. На 10 залізничних переїздах було оновлено настили, ще на 40 – встановлено соціальну рекламу про необхідність дотримання водіями транспортних засобів та пішоходами Правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.