slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За чотири місяці на Придніпровській залізниці попередили майже 300 крадіжок майна і вантажів 07/05/2021

У січні-квітні 2021 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігли 291 крадіжці вантажів, елементів інфраструктури та рухомого складу на суму майже 1,9 млн грн, за протизаконні дії затримали 262 зловмисників.

Як повідомили в службі воєнізованої охорони залізниці, 43% загальної кількості попереджених у цей період спроб становлять зазіхання на вантажі. Розкрадачів цікавили переважно вугілля (65%), брухт (16%), метал (8%) та деревина (6%).

Найактивніше злодії діяли на станціях Синельникове-1, Таврійськ і Чаплине; ділянках П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ; Каховське Море – Таврійськ, а також у межах Криворізького залізничного вузла.

Саме на цих найбільш криміногенних зонах і зосередили першочергову підрозділи швидкого реагування та оперативні групи ВОХОР. Щоб попередити розкрадання вантажів, забезпечити збереження залізничної інфраструктури та рухомого складу, працівники воєнізованої охорони оперативно реагували на повідомлення про несанкціоновані втручання сторонніх осіб у роботу залізниці, супроводжували вантажні поїзди, виставляли пікети, влаштовували засідки, патрулювали станції і перегони, де найчастіше діяли зловмисники.

Спільно з правоохоронцями за чотири місяці 2021 року службою ВОХОР було проведено також 69 перевірок пунктів приймання брухту. На чотирьох оперативні групи виявили деталі верхньої будови колії й елементи залізничних пристроїв сигналізації, централізації та блокування. Діяльність цих пунктів було припинено.

Окрім того, під час оперативно-профілактичних заходів ВОХОРівці затримали та оштрафували за порушення правил, встановлених на залізничному транспорті, 395 осіб, які ходили коліями у невизначених місцях.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.