slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Передчасно пішов з життя Сергій Анатолійович Карпенко 16/05/2021

15 травня 2021 року на 61-му році життя раптово пішов із життя колишній начальник Криворізької дирекції залізничних перевезень, Почесний залізничник України Сергій Анатолійович Карпенко.

Уся трудова діяльність Сергія Анатолійовича була пов’язана із залізничним транспортом та Придніпровською залізницею. Після закінчення Дніпропетровського технікуму залізничного транспорту він пройшов шлях від помічника складача поїздів станції Апостолове до керівника Криворізької дирекції залізничних перевезень – найбільш вантажонапруженої не лише на Придніпровській залізниці, але й у мережі АТ «Укрзалізниця».

Працював на посадах чергового по пасажирському парку станції Апостолове, поїзного диспетчера та старшого диспетчера Криворізької дирекції, начальника станцій Інгулець та Кривий Ріг-Сортувальний, начальника відділу перевезень – заступника начальника та першого заступника начальника Криворізької дирекції, з 2011 по 2017 рік очолював Криворізьку дирекцію залізничних перевезень.

За 35 років своєї роботи на різних посадах – від робітничих до керівних – Сергій Анатолійович здобув колосальний практичний досвід. Цей досвід, помножений на жагу нових знань і постійний саморозвиток, зробив С.А. Карпенка першокласним професіоналом у царині перевезень та управління на залізничному транспорті, талановитим організатором і відмінним керівником.

Саме за глибоке знання й вірність своїй справі шанували Сергія Анатолійовича колеги та партнери, а ще за високу працездатність та вміння вирішувати найскладніші виробничі завдання, відкритість і толерантність.

Водночас Сергій Анатолійович був людиною з чуйним серцем і щирою душею – життєлюбною, товариською, небайдужою до проблем і потреб підлеглих, за що користувався серед них непохитним авторитетом.

Сергій Анатолійович зробив вагомий внесок у становлення залізничного транспорту незалежної України, успішне функціонування і розвиток Придніпровської залізниці. За сумлінну працю, творчу ініціативу та вагомі трудові досягнення С.А. Карпенко був відзначений званням «Почесний залізничник», знаками «Залізнична Слава» I, II та III ступенів.

Керівництво та профспілковий комітет регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця», колектив Регіонального центру управління рухом висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким покійного, розділяють з ними скорботу від цієї передчасної важкої та непоправної втрати.

Світла пам’ять про Сергія Анатолійовича Карпенка назавжди залишиться в наших серцях.

Прощання з С.А. Карпенком відбудеться 17 травня о 10:00 в м. Кривий Ріг, вул. Шепетівська, 90.