slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2021 року кількість ДТП на переїздах та коліях Придніпровської залізниці зменшилася вчетверо 19/05/2021

У січні-квітні 2021 року кількість дорожньо-транспортних пригод за участю автотранспорту на коліях регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» зменшилася з чотирьох (дані аналогічного періоду минулого року) до однієї.

У цьогорічній ДТП ніхто не постраждав. За чотири місяці 2020 року в дорожньо-транспортних пригодах на залізничних переїздах та коліях поза ними в межах магістралі загинули двоє людей, ще п’ятеро отримали травми.

В усіх випадках засоби звукової та світлової сигналізації працювали справно, а локомотивні бригади, щоб уникнути наїзду, застосовували екстрене гальмування. Винуватцями нещасть були водії автотранспорту, які знехтували правилами дорожнього руху під час перетину залізничних колій.

Хочемо нагадати громадянам, які сідають за кермо: миттєво зупинити багатотонний рухомий склад залізниці неможливо; гальмівний шлях зазвичай становить 500-700 м, а відстань до поїзда, що стрімко наближається, оцінити «на око» вкрай складно. Тож поспіх та необачність нерідко закінчуються непоправними трагедіями.

Бережіть себе та інших!

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.