slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За чотири місяці енергетики Придніпровської залізниці виконали значний комплекс ремонтних робіт 26/05/2021

У січні-квітні 2021 року фахівці господарства електропостачання регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» виконали значні обсяги робіт для гарантування надійної роботи пристроїв електропостачання, стабільного та безпечного руху поїздів.

Зокрема, спільно з фахівцями філії «Енергоремотранс» АТ «Укрзалізниця» було проведено ревізію та регулювання більш як 408 км контактної підвіски, оновлено понад 3,4 км зношеного дроту та більш як 2 км несучого тросу.

Енергетики замінили 87 дефектних опор контактної мережі, 16 зношених жорстких поперечок, майже 850 ізоляторів застарілого типу, перевели навантаження на 54 нові опори контактної мережі.

Для поліпшення стану зовнішнього освітлення станцій, посадочних платформ та залізничних переїздів, а також з метою економії енергоресурсів було облаштовано 29 енергоощадних світильників.

Проведено реконструкцію контактної мережі на ділянці активного руху швидкісних пасажирських поїздів Сухачівка – Діївка – Горяїнове, де встановили 24 опори контактної мережі та 16 жорстких поперечок.

Придніпровські енергетики також перевлаштували 1,5 км контактної мережі, встановили 22 опори контактної мережі, 4 анкери, 5 жорстких поперечок і змонтували два ізолюючі спряження на місці облаштування обхідної залізничної розв’язки для руху поїздів на час будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжя.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.