slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2021 році на Придніпровській залізниці оновили низку пристроїв СЦБ та зв’язку 31/05/2021

У січні-квітні 2021 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було виконано комплекс робіт, які забезпечили надійну роботу пристроїв сигналізації, централізації та блокування (СЦБ) і зв’язку, сприяли підвищенню безпеки руху поїздів.

Зокрема, фахівці дорожнього господарства сигналізації та зв’язку відремонтували або замінили близько 6 км кабелів СЦБ із заниженим опором ізоляції, сполученнями та обривами жил; піддали ремонту 1,7 км повітряних ліній зв’язку; замінили 47 стрілочних електроприводів та 10 світлофорних щогл, які відпрацювали граничний термін експлуатації.

У межах П'ятихатської дистанції сигналізації та зв’язку було оновлено два спрацьовані й морально застарілі електроприводи переїзних авто- шлагбаумів.

Протидіючи розкрадачам інфраструктури, у цей період на залізниці встановили 29 захисних пристроїв типу «саркофаг» для захисту дросель-трансформаторів, переважно на ділянках Павлоград І – Синельникове, Апостолове – Тік, станціях Висунь та Гейківка.

Щоб забезпечити цілісність релейних та батарейних шаф, силами залізничних підрозділів було виготовлено 111 додаткових замкових пристроїв. Найбільшу кількість таких пристроїв було облаштовано в межах дистанції сигналізації та зв’язку Нижньодніпровськ-Вузол, Апостолівської й Пологівської дистанцій сигналізації та зв’язку.

Виконані за чотири місяці роботи сприяли підвищенню безпеки руху поїздів, захищеності обладнання, надійності роботи пристроїв СЦБ та зв’язку.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.