slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Запорізькій дитячій залізниці відкрили рух поїздів 04/06/2021

Запорізька дитяча залізниця (ЗДЗ) відрила рух поїздів і після більш як річної перерви повністю відновила свою діяльність. Очне навчання, виробничу практику юних залізничників, а також роботу екскурсійних об’єктів дитячої магістралі було поновлено ще 15 травня.

Першому в цьому році рейсу поїзда, яким керували вихованці Запорізької дитячої залізниці, передувала низка урочистих заходів, присвячених Міжнародному дню захисту дітей, дню народження «малої» магістралі та відкриттю літньої виробничої практики.

На дитячу залізницю завітали поважні гості – представники місцевих органів влади, Запорізької дирекції залізничних перевезень та регіональних підрозділів Придніпровської залізниці, профільних закладів освіти, а також колишні випускники і родини теперішніх вихованців.

Агітбригада «малої» магістралі виступила перед численним зібранням з тематичною програмою, яка розповіла про будні юних залізничників, їхнє дозвілля, ідеали та вподобання.

Теплі слова прозвучали на адресу випускників дитячої магістралі – цього року їх 102. Ті з них, хто вирішив навчатися в Українському державному університеті науки і технологій (колишньому ДІІТі), отримали направлення від ЗДЗ. Згідно з меморандумом про співпрацю між цим вишем та Запорізькою дитячою залізницею такі направлення гарантують абітурієнтам додаткові бали до результатів ЗНО.

Після офіційної частини на «малій» магістралі було відкрито рух поїздів. Першими пасажирами стали юні залізничники та гості свята, а затим у залізничну мандрівку вирушили відпочивальники парку.

Отже, на цей час Запорізька дитяча залізниця повністю повернулася до звичного режиму роботи. Екскурсійні об’єкти – дендропарк, зоокуток, акваріумна й виставкова зали, зимовий сад – відкриті щоденно з 08:00 до 15:30. Здійснити подорож поїздом можна у четвер-неділю о 10:00, 11:15, 13:15 та 14:30.

Команда дитячої магістралі запрошує до себе містян та гостей Запоріжжя. Доведеться дотримуватись карантинних вимог, однак буде цікаво та весело!

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.