slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2021 році на Придніпровській залізниці більш як на 20% зросли обсяги навантаження у контейнери 09/06/2021

Завдяки системній роботі з клієнтами у січні-травні 2021 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» на 20,1% наростили навантаження у контейнери.

Зокрема, за п’ять місяців цього року було навантажено до перевезення 24 649 великотоннажних контейнерів (700 тис. 304 тонни), тоді як за такий же період минулого року – 20 532 великотоннажних контейнерів (584 тис. 519 тонн).

Контейнерні перевезення у межах регіональної філії здійснюються окремими груповими відправками у складі вантажних потягів та контейнерними поїздами.

На цей час залізницею курсують 13 пар контейнерних поїздів у сполученні Нікополь – Поромна, Нікополь – Ізов, Новомосковськ-Дніпровський – Одеса-Порт, Новомосковськ-Дніпровський – Чорноморська, Новомосковськ-Дніпровський – Поромна, Новомосковськ-Дніпровський – Вишневе, Верхньодніпровськ – Чорноморська, Верхньодніпровськ – Одеса-Порт, Верхньодніпровськ – Поромна, Запоріжжя-Вантажне – Одеса-Порт, Пологи – Одеса-Порт, Шушари – Запоріжжя-1, Чорноморська – Дніпро-Ліски та зворотно.

Щомісяця регіональна філія в середньому відправляє 33 контейнерні поїзди, ще 30 – приймає під розвантаження. Контейнерні поїзди перевозять переважно феросплави, труби, руду, полімери, олію, патоку, крохмаль та шрот.

Нагадаємо, що перевагами контейнерних перевезень є надійність та збереження вантажу впродовж перевезення, невелика вартість транспортування одиниці об’єму вантажу, можливість без проблем та максимально швидко здійснювати мультимодальні перевезення, істотна економія на тарі для товару, зниження витрат на навантаження-вивантаження, внаслідок чого скорочуються терміни доставки, тощо.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.