slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Структурні підрозділи Придніпровської залізниці вибороли призові місця в галузевих конкурсах з охорони праці за 2020 рік 25/06/2021

Підбито підсумки огляду-конкурсу на кращий відокремлений підрозділ АТ "Укрзалізниця" з питань охорони праці та конкурсу на створення кращого навчального відеофільму з питань охорони праці, учасниками яких в 2020 році стали десятки залізничних колективів. Серед переможців – і ряд структурних підрозділів регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Зокрема, Криворізька дистанція сигналізації та зв'язку, станція Дніпро-Головний та Верхньотокмацька дистанція колії посіли третє місце в огляді- конкурсі на кращий відокремлений підрозділ АТ "Укрзалізниця" з питань охорони праці серед виробничих (структурних) підрозділів.

У змаганні за створення кращого навчального відеофільму з питань охорони праці переможцями визнано відразу три підрозділи Придніпровської магістралі: друге місце вибороло Мелітопольське локомотивне депо, третє поділили Пологівське локомотивне депо та Нікопольська дистанція колії.

Нагадаємо, що метою зазначених конкурсів є поліпшення стану охорони праці, стимулювання створення безпечних умов праці та профілактика виробничого травматизму в структурних підрозділах АТ «Укрзалізниця».