slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні залізничники! 25/06/2021

Щиро вітаємо вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Конституція України увібрала в себе віковий законотворчий досвід українців, волю нашого народу самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя, реалізовувати свій невичерпний потенціал; а також утвердила головні цінності українського народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Нехай же в день цього свята в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Пам’ятаймо, що Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для гідного життя та всебічного розвитку кожної людини, де панують гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

Бажаємо вам, шановні колеги, міцного здоров`я, натхнення та успішної праці на благо рідної України,залізничної галузі, задля добробуту ваших родин. Миру всім і добра, втілення в життя найсміливіших планів, мрій і сподівань, гідної оцінки трудових зусиль, щасливої долі.


З повагою

Директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Анатолій Борецький

Голова Дорпрофсожу Андрій Лейко