slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Разом із профспілками ми будемо використовувати найменшу можливість покращити умови праці залізничників, - Анатолій Борецький 12/07/2021

Днями керівництво та дорпрофсож регіональної філії "Придніпровська залізниця" АТ «Укрзалізниця» ухвалили рішення щодо покращення соціальних стандартів залізничників, які працюють на відкритому повітрі.

Зокрема, було прийнято спільну постанову адміністрації та дорожньої профспілкової організації про внесення змін до колективного договору, де пункт 3.1.50 викладено в новій редакції: «При температурі зовнішнього повітря понад плюс 27 градусів на робочому місці (при постійному або тимчасовому направленні на виконання трудових обов’язків) забезпечувати працівників негазованою (газованою) питною водою (не менше 1,5 літра на добу)».

Раніше в колдоговорі йшлося про забезпечення питною водою залізничників, які працюють просто неба, при температурі зовнішнього повітря понад +30 градусів за Цельсієм.

Коментуючи цей крок, директор регіональної філії Анатолій Борецький заявив, що керівництво залізниці налаштоване використовувати найменшу можливість для покращення умов праці залізничників.

У свою чергу голова дорпрофсожу Андрій Лейко запевнив, що профспілкова організація безумовно підтримуватиме адміністрацію у подальших кроках назустріч людям.