slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За півроку на Придніпровській магістралі затримали 364 розкрадачів вантажів та залізничного майна 12/07/2021

У січні-червні 2021 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» за розкрадання вантажів, елементів рухомого складу та залізничної інфраструктури затримали і передали правоохоронним органам 364 осіб.

Для ефективної протидії злодіям працівники ВОХОР постійно супроводжують вантажні потяги, патрулюють найбільш криміногенні станції та перегони, влаштовують засідки й пікети, залучають до співпраці правоохоронні органи та місцеве населення.

Завдяки цим діям за півроку силами воєнізованої охорони вдалося попередити 397 крадіжок вантажів та залізничного майна на суму майже 2,4 млн грн, уберегти від зловмисників сотні тонн вантажів, на які «полюють» розкрадачі; забезпечити стабільне функціонування залізничної інфраструктури.

На цей час проти 88 правопорушників відкрито кримінальні провадження, по 36 – тривають слідчі дії, щодо 240 вжито інші заходи реагування.

Діяльність підрозділів швидкого реагування та оперативних груп воєнізованої охорони в січні-червні в першу чергу була зосереджена в межах станцій Синельникове-1, Таврійськ та Чаплине, Криворізького залізничного вузла, а також на ділянках П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ; Каховське Море – Таврійськ, що є найбільш криміногенними зонами магістралі.

Окрім того, спільно з правоохоронцями у першому півріччі ВОХОРівці провели 116 перевірок пунктів приймання брухту. На семи виявлено деталі верхньої будови колії, рухомого складу та засобів СЦБ. Ці пункти було закрито.