slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці за добу навантажили майже 302 тис. тонн 30/07/2021

У добу 27 липня регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» забезпечила рекордне навантаження – 301,8 тис. тонн. Це на 11% вище технічного плану залізниці (275 тис. тонн) і становить майже 40% добового навантаження всієї мережі УЗ.

Як повідомив перший заступник начальника регіонального центру управління рухом Михайло Тарасевич, таку високу планку залізниця взяла завдяки ефективній роботі з вантажовідправниками.

Рудонавантажувальні станції Криворізької та Запорізької дирекцій залізничних перевезень дали зверх добового плану 3,5 тис. тонн; 7,5 тис. тонн металопродукції забезпечив АТ «АрселорМіттал Кривий Ріг".

Окрім того, стартували перевезення зерна нового врожаю. Зернові активно навантажують станції Дніпровської дирекції – П’ятихатки, Балівка, Новомосковськ-Дніпровський, Варварівка та інші. Це дало приріст добового навантаження ще на 11 тис. тонн.

Михайло Тарасевич вважає, що останні дні липня будуть для залізниці не менш «гарячими», така тенденція зберігатиметься і в серпні.