slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця проводить системну роботу з місцевими держадміністраціями щодо відшкодування витрат на приміські перевезення пільговиків 30/07/2021

У першому півріччі 2021 року регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезла 3 млн 154 тис. пасажирів, з яких 589 тис. осіб (18,6%) – це пільговики. За перевезення пільгових категорій пасажирів з місцевих бюджетів було компенсовано майже 3 млн 228 тис. грн, що становить 26,5% від фактично нарахованої суми.

Для своєчасного та повного відшкодування витрат регіональної філії на соціальні перевезення в приміському сполученні, залізничники проводять кропітку роботу з місцевими держадміністраціями щодо укладення відповідних договорів. У першому півріччі підписано 52 таких договори з 57 запланованих або понад 91%.

Начальник служби приміських пасажирських перевезень Юрій Савченко відзначив сумлінність міських рад Павлограда, Запоріжжя, Марганця, Мелітополя, Синельникового, сільських рад Божедарівки і Червоногригорівки, які щомісячно відшкодовують залізниці її витрати на пільгові перевезення у приміському сполученні.

Тривалий час не вдається налагодити результативний діалог з Дніпровською міською радою, яка лише в 2021 році заборгувала залізниці понад 3 млн. грн. компенсаційних сум.

У таких випадках регіональна філія змушена вдаватися до позовної роботи, щоб у судовому порядку стягнути із замовника приміських перевезень за пільговими тарифами відшкодування своїх витрат на ці перевезення.