slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Якщо протидія розкрадачам вантажів та залізничного майна стане спільною справою, результат буде неодмінно, - Анатолій Борецький 04/08/2021

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» проведено нараду, основна мета якої – організувати системну багаторівневу протидію розкрадачам вантажів, залізничної інфраструктури та рухомого складу.

Ініціатором дорожнього заходу був директор регіональної філії Анатолій Борецький, а учасниками – його заступники, керівники дирекцій, причетних служб та структурних підрозділів, представники Регіонального центру управління перевезеннями (РЦУП) і Дніпровського територіального управління апарату Директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця».

За словами Анатолія Борецького, забезпечення схоронності вантажів і залізничного майна стало для магістралі невідкладним завданням через стрімке зростання витрат від незбережених перевезень. Унаслідок несанкціонованих втручань сторонніх осіб роботу залізничного транспорту виникла реальна загроза безпеці руху. Частина залізничників зневірилася в можливості створити ефективний заслін розкрадачам.

Так, за кількістю випадків незбережених перевезень вантажів з причини крадіжок Придніпровська магістраль стабільно входить до складу лідерів у мережі Укрзалізниці.

У першому півріччі тільки по трьох господарствах регіональної філії – колійному, електропостачання, сигналізації та зв’язку – було зафіксовано майже 350 випадків розкрадання елементів інфраструктури на суму майже 7 млн грн з урахуванням витрат на відновлення. Є численні факти розобладнання рухомого складу – вантажних вагонів та приміських поїздів, а також випадки вандалізму.

На думку Анатолія Борецького, залізничникам під силу докорінно змінити ситуацію, для чого треба діяти системно і на усіх рівнях.

«Якщо протидія розкрадачам вантажів та залізничного майна стане нашою спільною справою – від рядового працівника до керівників регіональної філії, а не лише завданням служби воєнізованої охорони; якщо ми активно залучатимемо до співпраці правоохоронні органи – прокуратуру, СБУ, Національну поліцію; місцеві органи влади і громадськість; діятимемо наполегливо та послідовно, результат неодмінно буде», – підкреслив очільник залізниці.

На нараді було вироблено комплекс заходів до поліпшення ситуації з розкраданнями вантажів та залізничного майна.

Зокрема, прийнято рішення забезпечити підрозділи воєнізованої охорони сучасними технічними засобами, а також запровадити телефонні номери, за якими залізничники можуть повідомити про факти розкрадань. Введено персональну відповідальність керівного складу служби воєнізованої охорони за ефективність протидії зловмисникам. Проводитимуться перевірки найбільш криміногенних станцій, вузлів, ділянок робочими групами у складі представників служб та структурних підрозділів. Поставлені завдання налагодити взаємодію з усіма територіальними підрозділами Національної поліції для сумісної протидії розкрадачам, установити щодобовий аналіз та контроль результатів роботи із забезпечення схоронності вантажів і залізничного майна тощо.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.