slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці оновили мостове полотно ще на одному прогоні залізничного мосту через р. Дніпро 06/08/2021

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» виконали капітальний ремонт мостового полотна на одному з прогонів металевого залізничного мосту через р. Дніпро. Це вже другий прогін мосту, який в 2021 році отримав сучасне мостове полотно.

Ремонтні роботи проведено під час «вікна» тривалістю 117 годин на прогоновій будові № 14. Мостовики та колійники замінили 246 дерев’яних мостових брусів на 50 залізобетонних плит безбаластного мостового полотна (БМП). Загалом в межах прогону оновлено 82 погонних метри мостового полотна.

Мостовий дерев’яний брус є дефіцитним матеріалом, за інтенсивної експлуатації зношується і потребує повної заміни кожні 6-8 років. Використання залізобетонного мостового полотна значно зменшує витрати на утримання мосту й подовжує строк його служби.

Ремонтні роботи виконали фахівці Дніпровського мостобудівельного поїзда філії «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд» АТ «Укрзалізниця», Дніпровської дистанції колії регіональної філії «Придніпровська залізниця» та Придніпровської дирекції філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця», чия важка техніка працювала на об’єкті.

Як зазначив заступник начальника служби колії регіональної філії «Придніпровська залізниця» Вадим Киричок, це вже другий прогін залізничного мосту через р.Дніпро, на якому в поточному році облаштували сучасне мостове полотно. Необхідно вкласти плити БМП ще на десяти прогонах цього мосту. Наступні етапи заплановано на 2022 – 2023 роки.

Після закінчення капітальних ремонтних робіт металевий міст на головному залізничному ходу П’ятихатки – Чаплине, де курсують і прискорені пасажирські поїзди «Інтерсіті+», 20-25 років експлуатуватиметься без обмежень швидкості з гарантією безпеки руху.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.