slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі затримали групу розкрадачів залізничної інфраструктури 12/08/2021

Поблизу ст. Підстепне (Дніпропетровська область) завдяки злагодженим діям працівників колійного господарства, воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та Національної поліції було затримано групу осіб, які промишляли крадіжками елементів верхньої будови колії.

Того дня монтер колії дорогою до місця робіт побачив, що двоє чоловіків за допомогою газозварювального обладнання ріжуть рейки на під'їзній колії до колишнього заводу залізобетонних конструкцій.

Залізничник повідомив про це дорожнього майстра, а той передав інформацію далі. За лічені хвилини її отримав начальник оперативної групи стрілецької команди. Він наказав стрільцям вирушити до місця ймовірної крадіжки і виїхав туди власним автомобілем.

На коліях діяли двоє злодіїв, третій очікував неподалік у легковику ВАЗ-2101 з причепом. Побачивши озброєних людей, зловмисники, що різали рейки, кинулися врізнобіч.

Стрільці зосередилися на одному з утікачів і невдовзі затримали його. Це був 29-літній мешканець міста Нікополь, який ніде не працює.

Щойно почалася колотнеча, третій спільник на автівці подався до ближнього села. Однак за півгодини завдяки орієнтуванню, яке повідомив правоохоронцям керівник опергрупи ВОХОР, чоловіка затримав патрульний екіпаж поліції з м. Зеленодольська. Керманичем легковика виявився 37-літній нікопольчанин, теж безробітний.

На місті крадіжки було знайдено два комплекти кисневих і пропанових балонів, редуктори, різаки, двадцятиметрові кисневі шланги, а також сім півтораметрових рейок Р-65, які злодії підготували до вивезення.

Наразі правоохоронці з’ясовують особу спільника, якому вдалося зникнути з місця крадіжки.

Керівництво регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» прийняло рішення заохотити за сумлінне виконання посадових обов’язків, оперативні та злагоджені дії під час затримання розкрадачів залізничної інфраструктури працівників колійного господарства та служби воєнізованої охорони.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.