slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця запустила модернізований приміський поїзд у сполученні Запоріжжя – Нікополь 19/08/2021

Сьогодні, 19 серпня, на маршрут Запоріжжя-2 – Нікополь – Запоріжжя-2 вийшов оновлений приміський електропоїзд ЕР2-587, який забезпечуватиме пасажирам комфортні залізничні подорожі.

Капітальний ремонт з модернізацією потягу виконали в Нікопольському моторвагонному депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Це п’ятий приміський склад, оновлений руками придніпровських залізничників. Два з них наразі курсують у сполученні Запоріжжя – Мелітополь – Новоолексіївка/Сиваш/Генічеськ. Третій відсьогодні сполучатиме між собою Запоріжжя та Нікополь.

Модернізований електропотяг перед його відправленням у перший рейс оглянув голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух. Керівник регіону озвучив першочергові, на його думку, завдання обласної держадміністрації та регіональної філії у сегменті приміських пасажирських перевезень. Це подальше відновлення руху поїздів у регіоні та надання пасажирам якісних послуг.

За словами начальника служби приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Придніпровська залізниця» Юрія Савченка, пасажири неодмінно оцінять комфорт оновленого EР2-587.

«У вагонах встановлено зручні напівм’які сидіння, металопластикові вікна з двокамерними склопакетами та антивандальними кватирками; сучасне світлодіодне освітлення. У салонах – якісне внутрішнє облицювання і лінолеумне покриття. Осучаснено санвузли. Є місця для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями та пасажирів з дітьми», – розповів Юрій Савченко.

Наразі залізниця розглядає можливість відновлення залізничного сполучення між Запоріжжям та Синельниковим, а також Запоріжжям і Бердянськом.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.