slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Державні й відомчі нагороди – кращим 20/12/2011

З нагоди 20-ї річниці створення Державної адміністрації залізничного транспорту України в актовій залі управління Придніпровської залізниці відбулось урочисте вручення державних і відомчих нагород кращим працівникам магістралі.

Високі відзнаки – нагрудні знаки «Почесний працівник транспорту України» та «За заслуги. Укрзалізниця» III ступеня, знаки «Почесний залізничник» і «Залізнична Слава» I та III ступенів, Почесні грамоти Державної адміністрації залізничного транспорту України, подяки Міністерства інфраструктури України, Укрзалізниці та керівництва Придніпровської залізниці, вручали начальник Придніпровської магістралі Олександр Момот і голова Дорпрофсожу Олександр Букреєв.

Загалом було нагороджено 25 осіб, серед яких чимало ветеранів залізниці, що своєю сумлінною працею, високою професійною майстерністю і творчою ініціативою в роботі зробили вагомий внесок як у розвиток своєї рідної магістралі, так і в становлення усієї залізничної галузі.

«Саме вам, шановні ветерани-залізничники, вашому професійному досвіду й життєвій мудрості ми завдячуємо тим, що Придніпровська залізниця, які решта сталевих магістралей України, «відбулась», попри всі труднощі й сумніви, гідно подолала 20-літній «шлях» й успішно продовжує справлятися із завданнями щодо забезпечення потреб населення і економіки держави в перевезеннях вантажів і пасажирів», - наголосив у своєму вітальному слові керівник підприємства Олександр Момот, який перед тим міцним чоловічим рукостисканням щиро привітав кожного з нагороджених пенсіонерів.

За словами начальника Придніпровської залізниці, перед нинішнім поколінням її залізничників стоять не менш важливі й складні «задачі», ніж перед попередниками: реформування галузі, оптимізація структури, виробничої діяльності, управлінського мислення, підходів до господарювання тощо. Однак ці завдання також будуть успішно вирішені, бо на Придніпровській є для цього і ресурси, насамперед кадрові, й глибоке розуміння життєвої необхідності змін.

Олександр Момот побажав нагородженим й усьому колективу підприємства міцного здоров’я, сил і наснаги, творчого неспокою й нових успіхів у роботі.

Затим присутніх у актовій залі чудовим вокальним співом, майстерними танцями і цирковими номерами привітали творчі колективи Будинку науки й техніки Дніпропетровського будівельно-монтажного експлуатаційного управління.