slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Штраф за порушення правил руху при перетині залізничних переїздів буде збільшений 21/12/2011

Вчора, 20 грудня 2011 року, Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення правил руху через залізничні переїзди та перевезень пасажирів автомобільним транспортом» (№ 8747). За це рішення проголосувало 238 народних депутатів.

Даним проектом пропонується викласти в новій редакції статтю 123 «Порушення особами, які керують транспортними засобами, правил руху через залізничні переїзди».

Таким чином, порушення особою, яка керує транспортним засобом, правил руху через залізничний переїзд, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від двадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. В’їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух заборонений, тягне за собою накладення штрафу на водіїв від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого. А на інших осіб (наприклад, керуючих транспортним засобом без посвідчення) – накладення штрафу від сімдесяти п'яти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.

Те саме діяння, вчинене водієм транспортного засобу під час надання послуг з перевезення пасажирів або під час перевезення небезпечних вантажів, тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Зі свого боку, Укрзалізниця звертається до водіїв зі закликом дотримуватися правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів та не ризикувати своїм життям та життям пасажирів.