slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники готуються до роботи в осінньо-зимовий період 21/09/2021

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» готують усі господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Це дозволить залізничникам узимку перевозити пасажирів і вантажі безперебійно та безпечно, а також працювати в належних умовах.

Зокрема, вже відремонтовано майже 137 км колії, підготовлено до зими майже 580 км контактної мережі, понад 180 стрілочних переводів, обладнаних електрообігрівом, та майже 2 тис. – пневмообдувкою; системи централізованого блокування та зв’язку 4,6 тис. стрілочних переводів і майже 2,1 тис. дільничних систем на перегонах.

До робіт в умовах зимових заметілей готова половина снігоочисних машин, близько 90% автотранспорту й техніки для прибирання снігу. Решту залізничники підготують в заплановані строки.

У господарствах залізниці відремонтовано 100 виробничих будівель та споруд. Тривають ремонти покрівель, оновлення й утеплення дверей та вікон. У структурних підрозділах також ремонтують і налагоджують опалювальні, вентиляційні та каналізаційні системи, тепло- й електромережі, готують до запуску котельні.

Окрім того, готуються до активного зимового використання пункти обігріву, гардеробні й душові приміщення, сушарні.

Активізувалося придбання зимового спецодягу та спецвзуття, необхідного для снігоочисних робіт інвентарю, а також підготовку первозимників.

Заходи, які вживають залізничники у підготовчий період, гарантуватимуть в осінньо-зимовий період безпечні та безперебійні перевезення пасажирів і вантажів, а також дозволять виробничому персоналу регіональної філії працювати в належних умовах.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.