slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З нагоди Дня людей похилого віку на Придніпровській магістралі вшанували ветеранів-залізничників 04/10/2021

У День людей похилого віку, який в Україні вважається святом ветеранів, у структурних підрозділах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вшанували своїх пенсіонерів. Заходи проводилися з урахуванням карантинних вимог.

Уже традиційно ветерани-залізничники отримали заохочення і грошові виплати від адміністрації, профспілок, дорожньої та територіальних ветеранських організацій – медалі «Ветеран залізничного транспорту», «Ветеранська залізнична слава», знаки «140 років Придніпровській залізниці», Почесні грамоти.

Окрім того, керівництво магістралі та профспілкові комітети виділили кошти на матеріальну підтримку ветеранів-залізничників, а також для заохочення ефективних голів місцевих рад ветеранів, активістів-волонтерів з числа самих пенсіонерів.

Надзвичайно тепло привітали працівників поважного віку в Криворізькій дирекції залізничних перевезень, де в день ушанування ветеранів святкували ще й ювілей дирекції. Директор регіональної філії Анатолій Борецький щиро подякував залізничникам-пенсіонерам за значний внесок у розвиток Придніпровської залізниці, сумлінну багаторічну працю, життєву і професійну науку, побажав їм міцного здоров’я, родинного добробуту, мирного неба над головою, активного довголіття в залізничній родині. Ветерани-залізничники Криворіжжя отримали численні заохочення, в тому числі й від місцевих органів влади.

Довідка: У ветеранській організації Придніпровської залізниці обліковується понад 17,5 тис. осіб. Хворим та самотнім пенсіонерам допомагає 441 волонтер з числа членів ветеранської організації.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.