slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники готують приміські поїзди до зимових перевезень 04/10/2021

Під час осіннього комісійного огляду, який стартував 15 вересня і триватиме до кінця жовтня, в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» підготують до роботи в зимових умовах 142 секції приміських електропоїздів серій ЕР-1,2, ЕР2Т та ЕПЛ2Т.

Зокрема, в Дніпровському та Запорізькому моторвагонних депо, на базі яких проводиться комісійний огляд, розпочато роботи з технічного обслуговування та необхідного ремонту електропоїздів. Це гарантуватиме їх стабільну й безпечну експлуатацію в осінньо-зимовий період.

Особлива увага приділяється вагонним системам опалення, які в холодні пору року повинні працювати безперебійно; утепленню вікон і дверей, заміні літніх мастил на зимові. Перевіряється справність систем протипожежного захисту та укомплектування приміських поїздів первинними засобами пожежогасіння.

До кінця жовтня залізничники також планують виконати повне або часткове пофарбування окремих електросекцій, повністю помити рухомий склад, який буде задіяно в осінньо-зимових перевезеннях пасажирів.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.