slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця - до опалювального сезону 21/12/2011

До опалювального сезону Придніпровська залізниця у жовтні-листопаді 2011 року перевезла 2 млн 349,7 тис. тонн кам’яного вугілля, що на 7,2 % більше порівняно з аналогічним періодом 2010 року.

Усі заявки вантажовідправників цієї стратегічної сировини, основним з яких є ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», виконуються в повному обсязі, рухомий склад для перевезень надається своєчасно і відповідно до отриманих заявок.

Основними одержувачами кам’яного вугілля є теплоелектростанції та збагачувальні фабрики у Дніпропетровській, Львівській, Одеській і Донецькій областях.

Довідка: Державне підприємство «Придніпровська залізниця» - одна з найбільших залізниць України. Щорічно вона перевозить понад 227 млн тонн вантажів та більше 90 млн пасажирів. Її експлуатаційна колійна мережа перевищує 3200 км, що складає майже 15% загальнодержавної залізничної мережі. Придніпровська залізниця відправляє на внутрішній та зовнішній ринок понад 85% залізорудної сировини, більше половини прокату чорних металів, є активною ланкою міжнародного транспортного коридору Європа-Азія.