slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничники здали кров для захисників України 13/10/2021

Кампанія зі здачі крові для захисників Вітчизни під назвою «День донора» стартувала по всій мережі залізниць України.

Першими шляхетну мету акції підтримала Дніпровська залізнична лікарня, за нею - решта залізничних лікарень в інших регіонах країни.

- Ми відразу долучилися до цієї важливої роботи, - розповів директор лікувального закладу Олег Постолов, - а також звернулися за сприянням до директора регіональної філії "Придніпровська залізниця" АТ "Укрзалізниця" Анатолія Борецького, щоб мобілізувати охочих здати кров залізничників.

Відгукнулася на прохання і ректорка Дніпровської медичної академії Тетяна Перцева, яка залучила до акції викладачів та студентів вишу.

Для забору крові до Дніпровської залізничної лікарні запросили бригаду зі спецобладнанням з обласної станції переливання крові. Фахівці розмістилися у приміщенні офтальмологічного відділення.

Першими здали кров працівники лікарні, затим підоспіли залізничники, викладачі та студенти медичної академії, пересічні громадяни - загалом п'ятдесят три людини.

З організацією заходу чудово впоралися медичний директор Дніпровської залізничної лікарні Олена Кулькіна, заступник директора з медсестринства Алла Удовицька, інший персонал лікарні.

Здана у ході кампанії кров врятує не одне життя. І це найвагоміший результат виконаної спільними зусиллями роботи.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.