slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Працівників Придніпровської залізниці вакцинуватимуть на вузлових станціях 23/10/2021

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби, збереження життя та здоров’я працівників у регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запроваджують Дні щеплення від COVID-19 на залізничних вузлах.

Такі акції на залізниці започаткували ще в серпні на базі здоровпункту управління регіональної філії. Виїзні бригади одного з Дніпровських міських центрів вакцинації за день щеплювали 50-60 залізничників.

З 23 жовтня Дні щеплення запроваджуються і на залізничних вузлах. Першим виїзна бригада медиків відвідає Нижньодніпровськ-Вузол, де вже назбиралося 120 охочих вакцинуватися.

За таким же принципом діятимуть і на інших вузлових станціях регіональної філії – Кривий Ріг, Запоріжжя, Мелітополь, Пологи та Синельникове.

Охочі щепитися повинні звертатися до відділу кадрів свого структурного підрозділу, де формуватимуть списки. Щойно набереться необхідна кількість заявок, замовлятимуть виїзну бригаду на одне із залізничних підприємств вузла. Усіх працівників неодмінно повідомлять про дату, місце та графік щеплення.

Окрім того, на вокзалі Дніпро-Головний з 21 жовтня відкрито пункт вакцинації, де будь-хто може зробити щеплення від COVID-19 та отримати відповідну довідку. Відомості про зроблене тут щеплення заносяться до єдиного електронного реєстру вакцинованих.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.