slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровській залізниці відшкодовано більше половини витрат на пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні 23/11/2021

За десять місяців 2021 року регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» перевезла приміськими поїздами майже 1 млн 107 тис. пасажирів пільгових категорій на суму понад 24 млн 298 тис. грн. З місцевих бюджетів залізниці відшкодовано 13 млн 252 тис. грн або майже 55% її витрат на перевезення за соціальними тарифами.

У цьому році регіональна філія уклала з місцевими органами влади та самоврядування 58 договорів на відшкодування витрат на перевезення у приміському сполученні пасажирів пільгових категорій (95% від потреби).

Відповідальними партнерами залізниці є міські ради Запоріжжя, Мелітополя, Павлограда й Синельникового, Плодородненська, Червоногригорівська, Зайцівська та Лозуватська сільські ради, які щомісячно перераховують компенсацію за перевезення пільговиків.

Дотепер не вдається налагодити конструктивний діалог із Дніпровською та Криворізькою міськими радами, що категорично відмовляються від підписання угод про співпрацю, а отже – і від відшкодування коштів за надані регіональною філією послуги.

Щоб збільшити суми отриманих компенсаційних виплат, залізничники регулярно комунікують з керівниками місцевих органів влади і територіальних громад щодо укладання договорів, планування відповідних коштів у бюджетах наступного року тощо. Проводиться претензійно-позовна робота для стягнення заборгованостей у судовому порядку.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.