slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Укрзалізниця ремонтує міст у Кривому Розі за програмою «Велике будівництво» 23/11/2021

До кінця року АТ «Укрзалізниця» завершить перший етап капітального ремонту автодорожнього шляхопроводу в Кривому Розі, який виконує в ході реалізації програми Президента України «Велике будівництво».

Міст проходить над залізничними коліями та знаходиться на балансі регіональної філії «Придніпровська залізниця».

У серпні цього року розпочато його капітальний ремонт, оскільки міст потребував ремонту у зв’язку з тривалим строком експлуатації.

До кінця року мостовики планують на місце демонтованих елементів встановити нові залізобетонні конструкції.

А весь комплекс робіт з капітального ремонту автодорожнього шляхопроводу залізничники повинні завершити до літнього сезону 2022 року.

На сьогодні вже демонтовано 12 дефектних залізобетонних балок та 2 конструкції берегових опор, а також посилено 2 проміжні опори, на які вклали залізобетонні ригелі.

Окрім того, для підвищення безпеки руху впродовж 2021 року на Придніпровській залізниці різними видами ремонту було оновлено ще 4 штучні споруди: змішаний міст через р. Токмак поблизу с. Верхній Токмак (Запорізька область), металевий залізничний міст № 5 через р. Дніпро (м. Дніпро), залізобетонні мости неподалік від с. Варварівка (Дніпропетровська область) та у м. Кривий Ріг.

У ремонті мостів були задіяні працівники Дніпровського мостобудівельного поїзда філії «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд» АТ «Укрзалізниця», Великотокмацької, Дніпровської, Павлоградської та П’ятихатської дистанцій колії регіональної філії «Придніпровська залізниця», колійних машин Придніпровської дирекції філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця».

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.