slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Роман Черніцький представив колективу Придніпровської залізниці нового керівника 03/12/2021

Сьогодні член правління АТ «Укрзалізниця» Роман ЧЕРНІЦЬКИЙ представив колективу регіональної філії «Придніпровська залізниця» нового керівника – Олександра МОМОТА.

Відрекомендувавши нового очільника Придніпровської магістралі, Роман ЧЕРНІЦЬКИЙ наголосив, що Олександр МОМОТ має багаторічний професійний та управлінський досвід у сфері залізничного транспорту, тож це призначення підсилить команду залізниці і матиме позитивний результат для всієї галузі.

У своєму слові Олександр МОМОТ підкреслив, що повертається у рідний йому колектив, з яким пройшов шлях від помічника машиніста до керівника залізниці і який завжди міг мобілізуватися для вирішення найскладніших виробничих завдань.

Олександр МОМОТ окреслив першочергові завдання на новій посаді. Серед них: забезпечення стабільних пасажирських і вантажних перевезень, виконання планових показників з використання рухомого складу, поліпшення стану інфраструктури, вирішення проблем локомотивного господарства, підвищення рівня технологічної, фінансової та планової дисципліни, оперативне реагування на виклики сьогодення – такі, як пандемія COVID-19, ресурсозаощадження, соціальні проблеми тощо.

«Ініціативу на будь-якому рівні підтримуватимемо, - зазначив Олександр МОМОТ, - а основними критеріями оцінки діяльності працівника буде його професіоналізм та внесок у загальну справу».

Довідка:
        Олександр МОМОТ закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту. Працював на різних посадах у локомотивному та вагонному господарствах Придніпровської залізниці, заступником та першим заступником начальника Придніпровської магістралі, двічі очолював Придніпровську залізницю. Був начальником Донецької залізниці, директором Українського державного центру транспортного сервісу «Ліски», помічником генерального директора Укрзалізниці, заступником Міністра транспорту України.
        Заслужений працівник транспорту України. Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, Державною премією України в галузі науки та техніки, Почесними грамотами Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.
        Депутат Верховної Ради України VII скликання. Депутат Дніпропетровської обласної ради.