slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року воєнізована охорона Придніпровської магістралі вберегла від розкрадачів вантажі та залізничне майно на суму майже 5 млн гривень 06/12/2021

У січні-листопаді 2021 року воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» затримала 583 осіб за розкрадання вантажів та залізничного майна. Щодо 139 зловмисників було відрито кримінальні провадження, щодо 52 – ведуться слідчі дії, 4 злодіїв притягнули до адміністративної відповідальності.

Щоб забезпечити схоронність вантажів, інфраструктури та іншого залізничного майна, працівники ВОХОР відстежують та оперативно реагують на несанкціоновані втручання сторонніх осіб у роботу магістралі; супроводжують вантажні поїзди, патрулюють найбільш криміногенні ділянки та станції, влаштовують засідки в місцях скидання вантажів з поїздів тощо.

Спільно з правоохоронцями в січні-листопаді цього року було проведено 246 перевірок пунктів приймання брухту, розташованих неподалік від колій. У 18 перевіряльники виявили брухт зі слідами маркування вантажів, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів електропостачання, сигналізації, централізації та блокування. Правоохоронці припинили діяльність цих пунктів.

Завдяки зусиллям працівників воєнізованої охорони, за 11 місяців 2021 року в межах регіональної філії було попереджено 632 крадіжки вантажів та залізничного майна орієнтовною вартістю майже 5 млн грн.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.