slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні колеги! 27/12/2011

Наближаються довгоочікувані та радісні свята – Новий рік і Різдво Христове. Напередодні Нового 2012 року кожен з нас згадує рік, що минув: дає йому оцінку, підводить підсумки, планує рік наступний. Ми прожили цей рік з усіма його здобутками, труднощами, радощами та печалями. І про що б ми не згадали – гарні емоції, світлі почуття і переживання назавжди залишаються з нами. Давайте побажаємо минулому рокові щасливої дороги в історію. Тож будемо дивитися вперед і зичити один одному всіляких гараздів.

Ми поставили перед собою амбітні цілі – стати розвиненою європейською компанією, яка здатна забезпечувати якісно новий рівень сервісу для клієнтів і пасажирів, працювати на засадах передових технологій, реалізовувати системні підходи в управлінні та логістиці перевезень. Переконаний, разом ми вирішимо ці завдання й надалі залишатимемося підприємством, на якому почесно й престижно працювати. Майбутнє залізниці, забезпечення потреб економіки всієї країни залежать від витримки, завзяття, наполегливості й працездатності кожного з нас.

Я хочу побажати всім, щоб ваші мрії збувалися, робота приносила успіх, задоволення і вдячність людей. Бажаю вам, вашим рідним і близьким щасливого майбутнього. Нехай у ваших оселях завжди панує атмосфера спокою, злагоди, щирості та доброти.

З Новим роком, дорогі друзі!

З Різдвом Христовим!

Веселих свят!

З повагою

Генеральний директор Укрзалізниці Володимир КОЗАК