slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі затримали розкрадача, який задля брухту виводив з ладу дороговартісні пристрої СЦБ 20/12/2021

Злодія, що кілька місяців промишляв на напрямку Нижньодніпровськ-Вузол – Сурське, у ході спільних оперативно-профілактичних заходів затримали бійці ВОХОР та працівники Національної поліції.

Зловмисник зізнався в кількох крадіжках релейного обладнання, сумарні збитки від яких навіть за орієнтовними підрахунками перевищили 400 тис. грн. Зокрема, в розобладнанні сигнальних пристроїв на одному із залізничних переїздів перегону Зустрічна – Сурське та на перегоні Дніпро-Лоцманський – Нижньодніпровськ-Вузол, а також релейної шафи на ст. Сурське.

Після закінчення слідства на любителя легкої наживи чекає судовий вирок.

Керівництво регіональної філії прийняло рішення заохотити працівників ВОХОР, які затримали злісного розкрадача залізничного майна.

Нагадаємо, що 15 грудня Кабінет Міністрів України затвердив проєкт закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за втручання в діяльність залізничного транспорту», відповідно до якого штраф за пошкодження залізничної інфраструктури чи рухомого складу становитиме від 1,5 до 2 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або від 25,5 до 34 тис. грн.

Довідка: Пристрої сигналізації, централізації та автоблокування (СЦБ) – це технічні засоби, за допомогою яких забезпечується необхідна пропускна спроможність на ділянках залізничних колій, безпечний рух поїздів, здійснюється автоматичний контроль за станом ділянок залізничних колій, дистанційне керування об'єктами залізничної автоматики на станціях і перегонах.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.