slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2021 році на Придніпровській залізниці вберегли від розкрадачів вантажі та майно вартістю майже 5,5 млн гривень 14/01/2022

У 2021 році воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередила 673 розкрадання вантажів і залізничного майна на суму майже 5,5 млн грн, затримала і передала правоохоронцям 618 злодіїв. Щодо 162 зловмисників відкрито кримінальні провадження, по 24 – тривають слідчі дії, 4 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Щоб забезпечити схоронність вантажів, підрозділи воєнізованої охорони впродовж року посилену увагу приділяли найбільш криміногенним ділянкам залізниці – станціям Синельникове-1, Чаплине і Таврійськ, дільницям П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ, Каховське Море – Таврійськ, Кривий Ріг – Верхівцеве та Криворізькому залізничному вузлу. Тут діяли пікети й патрулі воєнізованої охорони, за потреби влаштовувалися засідки. Оперативні групи ВОХОР виїжджали на повідомлення про незаконні втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту. Стрільці супроводжували потяги з вантажами, які зазвичай цікавлять злодіїв.

Спільно з працівниками поліції впродовж 2021 року було проведено 267 перевірок пунктів приймання брухту, де шукали вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. На 19 такі елементи було знайдено. Правоохоронці припинили роботу цих пунктів.

Окрім того, під час оперативно-профілактичних заходів за ходіння коліями у невизначених місцях воєнізована охорона затримала 1 168 осіб. Усіх порушників правил, встановлених на залізничному транспорті, оштрафували.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.