slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця та ДТЕК об’єднають зусилля для безперебійного забезпечення електроенергією селища Шевченка 19/01/2022

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» домовилися про спільні дії, щоб унеможливити в подальшому знеструмлення абонентів житлових будинків селища Шевченка в Самарському районі м. Дніпро.

Низку домовленостей було досягнуто у ході наради під головуванням заступника міського голови Михайла Лисенка, яка відбулася 17 січня.

Зокрема, було вирішено проводити позачергові комісійні огляди стану електрообладнання, оптимізувати процедуру взаємодії оперативного персоналу обох компаній в екстрених випадках, спільно виконувати роботи на суміжних мережах. Складено план позачергових комісійних оглядів стану електрообладнання.

Представники АТ «ДТЕК Дніпровські електричні мережі» братимуть участь у позачергових комісійних перевірках релейного захисту та автоматики на фідерах трансформаторних підстанцій регіональної філії, які живлять мережі АТ «ДТЕК Дніпровські електричні мережі» у селищі Шевченка, а представники залізниці – у позачергових оглядах цих мереж.

Нагадаємо, що в середині січня в селищі Шевченка, що в Самарському районі м. Дніпро, відбулися тривалі відключення житлових будинків від енергоживлення. Наразі персонал Придніпровської залізниці та ДТЕК проводить повне обстеження мереж та обладнання для з’ясування технічних причин відключень.