slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці оновлюють пункти технічного обслуговування локомотивів 20/01/2022

У 2022 році в чотирьох локомотивних депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» модернізують пункти технічного обслуговування (ПТО). Це прискорить огляд, циклові ремонтні роботи та екіпірування тягового рухомого складу, дозволить ефективніше використовувати робочий час локомотивних бригад.

Цього року пункти технічного обслуговування тепловозів та електровозів оновлять у Дніпровському, Криворізькому, Синельниківському та Мелітопольському локомотивних депо.

У програмі оновлення передбачені заходи з ремонту приміщень ПТО, естакад та оглядових канав; облаштування сучасного LED-освітлення, оновлення слюсарного та вимірювального інструменту, екіпірувальних пристроїв тощо.

Успішним стартом програми стало відновлення роботи другої оглядової канави в Криворізькому локомотивному депо. Стійло знову функціонує після ремонту маслопроводу та заміни рукавів для екіпірування піском. Окрім того, залізничники встановили тут додаткове світлодіодне освітлення.

Відновлення другої оглядової канави дозволило ремонтникам прискорити технічне обслуговування локомотивів в обсязі ТО-2, усунути невиправдані простої тягового рухомого складу на ПТО.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.