slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці готуються до весняного водопілля 09/02/2022

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» системно готують споруди колійного господарства до весняного водопілля, щоб рух поїздів у цей період залишався стабільним і безпечним.

Усіх причетних працівників залізниці було проінструктовано про порядок дій у період весняного танення снігу та льоду.

Локомотивні депо та залізничні станції отримали переліки місць небезпечних щодо розмивання, щоб поінформувати локомотивні бригади та диспетчерський персонал.

Ще в січні колійники почали очищувати від снігу отвори малих мостів і труб. З перших днів лютого ведеться нагляд за рівнем води у річках.

До пропуску весняного водопілля підготовлено землерийну та іншу спеціальну техніку – екскаватори, бульдозери, автосамоскиди, автогрейдер, мотопомпи. Готові до використання і стаціонарні та переносні мотопомпи, якими обладнано пожежні поїзди залізниці.

Підрозділи колійного господарства забезпечено матеріалами, інструментом та спецодягом, необхідними в разі водоборотьби.

Під час весняного сніго- та льодотанення колійники посилять нагляд за 109 небезпечними щодо розмивання земляного полотна ділянками, а також за 26 греблями і трьома штучними спорудами з малими отворами.

Контроль за станом колії здійснюватиметься колієвимірювальними вагонами та дефектоскопними візками. Недоліки, виявлені технічними засобами, усуватимуться невідкладно.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.