slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці затримали осіб, які промишляли крадіжками елементів рухомого складу 14/02/2022

Днями воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» затримала двох зловмисників, які задля брухту розобладнували рухомий склад на станційних коліях.

На станції Новоблочна стрільці команди швидкого реагування захопили на «гарячому» чоловіка, який щойно зняв з вантажного вагона складову гальмівної системи. Злодія разом з викраденим майном вартістю майже 10 тис. грн та інструментом передали до місцевого відділу поліції.

На станції Якимівка працівники ВОХОР виявили вагони-рефрижератори, з яких було знято внутрішню металеву обшивку. З допомогою правоохоронців встановили особу розкрадача, а також знайшли в чоловіка вдома вкрадені елементи рухомого складу. Затриманий зізнався, що не вперше навідавс на станцію по метал. За підрахунками, сума завданого зловмисником збитку перевищує 140 тис. грн. За фактом цих крадіжок відрите кримінальне провадження.

Упродовж минулого тижня ВОХОР Придніпровської магістралі попередила загалом 17 розкрадань вантажів та залізничного майна вартістю майже 178 тис. грн, затримала 22 злодіїв.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.