slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Поїзд єднання виконав почесну місію — згуртував українців з різних регіонів країни 18/02/2022

Символічний Поїзд єднання, який 16 лютого вирушив із Закарпаття 17 лютого, вже успішно прибув на кінцеву станцію у Маріуполь Донецької області.

Цей історично важливий поїзд подолав 1806 км, проїхав через 12 областей та зробив 15 зупинок. На кожній станції потяг вітали представники органів місцевої влади, діячі культури та громадяни, які прийшли підтримати залізничників і разом з ними висловити свою любов до України.

«Єдність народу – це наша сила», «З Україною разом!», «Єдність нації – запорука успішної України», «Процвітання нашій державі», «Живи єдиною, Україно!» — такі побажання нашій країні залишили українці на синьо-жовтому прапорі.

Начальник поїзда Євген Прокопенко впродовж рейсу пильно оберігав розписаний українцями стяг.

Поїзд єднання згуртував українців.

Цим рейсом з Рахова до Маріуполя подорожувало 435 пасажирів, більшість з них прямували на схід країни з Ворохти, Буковеля та Яремче. У складі поїзда №5/6 Рахів – Маріуполь 10 абсолютно нових комфортабельних вагонів, які були збудовані вітчизняним виробником та придбані за кошти держбюджету в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Поїзд регулярно курсує з 13 грудня 2021 року.

Нагадаємо, Указом Президента України Володимира Зеленського 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.