slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Капітальний ремонт автодорожнього шляхопроводу в Кривому Розі за програмою «Велике будівництво» йде за планом 18/02/2022

У 2022 році регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» перейшла до наступного етапу капітального ремонту автодорожнього шляхопроводу над залізничними коліями, розташованого в м. Кривий Ріг. Ремонтні роботи проводяться за програмою Президента України «Велике будівництво».

Наразі мостовики омонолічують стики між балками залізобетонних прогонів шляхопроводу та влаштують деформаційні шви.

Після закінчення цих робіт нові тротуари мосту облаштують металевим перильним огородженням, а контактну мережу огородять металевими щитами. Буде вимощено бетоном конуси берегових опор та вкладено залізобетонні плити м’якого в’їзду.

За планом, після влаштування гідроізоляції проїжджої частини мосту подальші роботи проводитимуть фахівці комунальних підприємств м.Кривий Ріг. Зокрема, комунальники займатимуться асфальтуванням автодорожнього покриття, монтажем контактної мережі тролейбусної лінії та зовнішнього освітлення, влаштуванням бар’єрного огородження на шляхопроводі та підходах до нього, нанесенням дорожньої розмітки.

Увесь комплекс ремонтних робіт, які виконуються за програмою Президента України «Велике будівництво», заплановано завершити до початку літнього сезону.

Нагадаємо, що капітальний ремонт автодорожнього шляхопроводу на перегоні Саксагань – Рокувата в м. Кривий Ріг було розпочато в серпні 2021 року. На першому етапі капремонту мостовики АТ «Укрзалізниця» демонтували 12 дефектних залізобетонних балок та 2 конструкції берегових опор, посилили 2 проміжні опори, на які вклали нові залізобетонні ригелі, змонтували 12 нових залізобетонних балок прогонових будов. До кінця 2021 року всі демонтовані залізобетонні елементи мосту було відремонтовано або замінено новими.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.